Meist

Sinu Koolituspartner OÜ on loodud inimeste poolt, kellel on kadunud erinevus õppimise, töötamise ja elamise vahel – need on meie jaoks üks ja seesama asi. Töö on meie hobi ja me elame arusaamas, et puuduvad valmis lahendused. Iga projekt, iga koolitus, iga situatsioon on erinev ja nõuab ka erinevat lahendust.

“Meie usume, et oleme kõik potentsiaalselt vabad teadma, minema, tegema ja  olema, kes iganes me tahame olla.”

Loe ka: “TEISED MEIST”

Triin Normann

Triin omab pikaajalist projekti juhtimise kogemust avaliku sektori, sh Sotsiaalfondist rahastatavate projektide osas. Eraldi märkimist väärivad suuremahulised projektid puuetega inimeste tööhõive ja kõrghariduse valdkonnas ning erinevate koolituste, konverentside jm korraldamise oskus.

Triin omab ka väga head meeskonna juhtmise kogemust, samuti tunneb ta väga hästi ka projektide finantsjuhtimise ja aruandluse spetsiifikat.

Triin viib Sinu Koolituspartner OÜ’s läbi psühholoogia teemalisi koolitusi.

Mairi Tamm

Mairi on oma teadmised ja oskused kogunud Estonian Business School rahvusvahelise ärijuhtimise magistratuurist. Ta on töötanud koolitus- ja projektimaailmas juba aastast 2003. Tema spetsialiteetideks on suuremahulised koolitus- ja Euroopa Liidu Struktuurfondide projektid, mida ta on edukalt juhtinud.

Samuti on ta kirjutanud erinevaid projektitaotluseid ja osalenud projektides tehnilise järelvalvena.

Mairi on Sinu Koolituspartner OÜ üks asutaja liikmetest ja viinud alates 2005 aastast läbi erinevaid ettevõtlus- ja finantsalaseid koolitusi.

Andres Agan – Andres on lõpetanud Tartu Ülikooli bakalaureuse kraad ettevõtte majanduses (võrdsustatud magistriga). Ta on töödanud pikka aega Sinu Koolituspartner OÜ lektorina ettevõtluse, turunduse ja müügi valdkonnas. Omab suurepäraseid teadmisi äriidee analüüsist, äriplaani koostamiset ja ning kõige selle ellu viimisest. Andres on ka tegev Ushuaia OÜ ja Paadisillad OÜ juhtkonnas, kus ühe valdkonnana vastutab ta ettevõtetes turunduse eest.

Signe Israel - Lõpetanud Estonian Business Schooli ärijuhtimise eriala bakalaureuse kraadiga (võrdsustatud magistriga). Signe on töötanud pikalt Swedbank AS privaatpanganduse kliendisuhete juhina, kus ta omandas suurepärased teadmised ja oskused kliendisuhete haldamisest, aktiivsest müügis ja erinevate müügiteemaliste koolituste korraldusest. Alates 2007 aastast on Signe ettevõtte Sunshine Training OÜ tegevjuht/müügijuht ning viinud läbi mitmeid täiskasvanutele suunatud koolitusi müügi ja klienditeeninduse valdkonnas. Sinu Koolituspartner OÜ’s viib Signe Israel läbi müügiteemalisi koolitusi alates 2005 aastast.

Argo Teral - Omandab Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas magistrikraadi rahanduses ja arvestuses. On olnud Võnnu Vallavolikogu esimees ja hetkel tegev mitmete osaühingute juhatuses (Renlog Eesti OÜ jt), kus tema vastutusalaks on muu hulgas ka ettevõtte rahandus. Samuti on tegev ka mittetulundussektoris Tervise ja Spordiedenduse MTÜ ’s ja Lääniste külaseltsis juhatuse liikmena. Argo viib läbi Sinu Koolituspartner OÜ’s peamiselt finants- ja rahandusalaseid koolitusi juba aastast 2009.a.

“Kui teadmised on võim, siis asub võim nüüd kõikjal.” Funky Business